Nezaradené

PRAKTICKÉ INFO Mana°Stay

 

Otvorenie, kapacita

 

V sobotu sa brány festivalu otvoria o 8:00, začne sa registrácia a prvá lekcia začína už o 9:00. Festival končí v nedeľu o 13:00.

Adresa: Hotel BAROK, Sitnianska 1, Bratislava. 

 

 

Vstupenky

 

Festival má k dispozíci niekoľko typov vstupeniek. Víkendová registrácia, kde účastníci majú neobmedzený prístup na všetky lekcie z programu (indoor aj workshop a stánky).

Pre účastníkov s VIP registráciou sú vyhradené miesta v bezprostrednej blízkosti lektora. Prosím rešpektujte značenie na zemi. Na festival je možnosť dokúpiť si jednorázový vstup na lekcie alebo na prednášky a stánky. Informujte sa na registrácii v deň festivalu.Na festival je vstup možný aj bez lístka bez účasti na samotnom festivale.

Vstupenky vám prišli na mail, prineste so sebou QR kód (stačí v mobile).

 

Príchod

 

Parkovanie je možné v celom okolí festivalu. 

(najbližšie zastávky MHD je autobus s číslom 196, 83 a 84)

 

Covid-19

 

Podľa vyhlášky ministerstva zdravotníctva je vstup zakázaný pre osoby, ktoré sa pri vstupe na hromadné podujatie nepreukážu negatívnym výsledkom RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 24 hodín.

 

 

Šatňa

 

Registrovaní návštevníci majú k dispozícii priestor na odkladanie vecí. Topánky si prosím odkladajte vonku pred stanom, do stanu už vojdite bosí. Nemáme k dispozícii skrinky na uzamknutie cenných vecí, tak si ich so sebou preistotu neberte. Cennosť, ktorú si však prineste je vaša podložka na yogu

 

Nápoje & Jedlo

 

V areáli bude k dispozícii pitná voda. Prineste si svoje vlastné uzatvárateľné fľašky, ktoré môžete mať pri sebe aj počas cvičenia. Jedlo si tiež môžete priniesť vlastné, ale bude k dispozícii aj bufet a reštaurácia Baroza. Tu je pre vás pripravené celodenné menu a nápoje za festivalové ceny.

 

Odpad

 

Želáme si a vynakladáme úsilie, aby bol festival ekologický, takže na mieste budeme triediť odpad. Budeme radi, ak nám pomôžete separovať a svoj odpad roztriedite podľa návodu na mieste. Skúsme spraviť tento festival bez jednorázových plastov.

 

Pokyny

 

Zúčastňujete sa jogového festivalu, prosíme pri lekciach a prednáškach doprajte zúčastneným ticho ako v indickom ašrámeUrčite to neskôr doceníte aj vy, keď sa budete potrebovať sústrediť.

 

Sociálne siete

 

Keď budete pridávať fotky do svojich stories nezabudnite nás označiť, prípadne uviesť hashtag #manastay2021

 

 

7 pravidiel

  • Sledujem si presný čas, prídem 5 minút skôr pred začiatkom lekcie. Neskorým príchodom by som vyrušovali cvičiacich aj lektora. Prosím o rešpektovanie tohto výsadného pravidla. My jogíni sme dochvíľni.

  • Cvičím bez topánok, pred príchodom na lekciu si ich odložím na vyhradené miesto pred vchodom.

  • Stíšim si mobilný telefón.

  • Nestúpam po podložkách ostatných cvičiacich.

  • Každý má na cvičenie k dispozícii priestor vlastnej podložky, ak sa stane, že sa dotknem svojho suseda, tak to je joga

  • Počúvam svoje telo, každý máme iné fyzické dispozície. Cvičenie nám má pomôcť, sledujem lektora, neporovnávam sa a cvičím vždy iba podľa toho, čo mi telo hovorí a dovolí. Ak som unavený, pokojne si oddýchnem. Ak sa mi niektorý pohyb bude zdať mimo komfortnej zóny, necvičím ju. Nezabúdam, že sa po cvičení mám v prvom rade cítiť dobre.

  • Nenechávam si podložku rozloženú, pokiaľ sa neplánujem zúčastniť nasledujúcej hodiny. Budem ohľaduplný/á.

NAMASTE

Mana ° Stay SQUAD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *